Yatalak Hasta Bakımevleri İstanbul

Ülkemizde özellikle şahsi bakımını sağlayamayan, ömür kalitesini sürdürme kapasitesi sınırlanmış olan yatalak hasta bakımı; artan masraflar, hijyenik ve sıhhatli ortam için ehil yaşam standartlarının oluşturulamaması ve tıbbi bakım gerekliliği şeklinde nedenlerden ötürü evde değil yatalak hasta bakımevleri istanbulda yapılmaktadır.

Hem gelişmiş bununla beraber gelişmekte olan ülkelerde tıp ve sağlık alanında mühim ilerlemeler gerçekleşmektedir.

Tıptaki gelişmeler cevabında yaşlı yaşam standartının yükselmesi, hastalıkta erken tanı, yatalak hasta bakımı ve tedavisi konusunda yatalak hasta bakımevleri istanbul bizlere destek olamaktadır.

Türkiye’nin gözde yatalak hasta bakımevleri istanbuldan kabul edilen Kumsal Bakımevi olarak yatalak hastalarımızın subakut ve kronik bakımlarını üstlenmekle beraber fiziksel sıhhat, psikolojik vaziyet, sosyal katılım, kişilerarası ilişkiler, entelektüel paylaşım süreçleri üstünde de müspet etkisinde bırakır sağlayan bir yatalak hasta bakımevleri istanbul hizmeti sunmaktayız.

İstanbuldaki Yatalak Hasta Bakımevleri

Yatalak hasta bakımının yoğun bilgi, yetenek ve sabır gerektirdiğini bilen uzman ekibimiz ile yatalak hasta bakımevleri istanbul ihtiyacı duyan hastalarımızın dengeli beslenmelerini, vücut ve saç banyosu gibi kişisel günlük bakımlarının düzenli yapılmasını, hastanın durumuna nazaran 2 saatre bir yarış pozisyonunun değiştirilmesini, egzersizlerinin aksatmadan yapılmasını ön bulan bir program eşliğinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bu nedenle kendi ihtiyaçlarını karşılamak konusunda kifayetsiz kalan yatağa bağımlı hastalarımızın hem sağlıklarına kavuşmaları ve günlük gereksinimlerini (Tuvalet, giyinme, yemek yeme ihtiyaçları) karşılamalarını sağlayarak egzersiz ve bakım programları hem de etken olarak iletişimde kalmış olarak psikolojik ve toplumsal gereksinimlerini karşılamayı gaye edindik.

Yatalak hasta bakımevleri istanbul ihtiyacı duyan hastalarımızın yaşayabilmesi olası bütün komplikasyonları göz önünde bulundurarak verilecek bakım hizmetini planlayıp diğer yandan da en önemli hasta haklarından sayılabilecek "mahremiyetin korunması" hakkını da gözeterek çalışmaktayız.

WHATSAPPHEMEN ARA