Özel Huzurevi

Özel huzurevi nedir?

Hayatımızın bir gerçeği olan "zamana" karşı koyamamak ve yaşlanmak fizyolojik bir süreçtir. Bu sürecin akabinde de bakıma muhtaç olmak kaçınılmazdır. Yaşlı bakımı; hayati önem arz eden psikolojik, sosyal ve bedensel aktivitelerin sağlanması, bu aktiviteleri yerine getirmek konusunda yardıma muhtaç olan kişilere destek sunulmasıdır.
Biz bir özel huzurevi olarak yaşlı bakım uygulamalarımızı 1995 yılında Dünya Sağlık Teşkilatının sağlıklı yaşlanmayı ve yaşlılığı verimli geçirebilmeyi öngördüğü "Yaşlanma ve Sağlık" programına uygun olarak düzenlemiş bulunmaktayız.


Özel olarak fizik tedavi ihtiyacı olan kişilere fizyoterapist tarafından yapılan bireysel değerlendirmeyle tespit edilen sorunlara yönelik kişiye özel hazırlanan fizyoterapi ve rehabilitasyon programı uygulanmaktadır.

Kurumuzda özel huzurevi olarak 55 yaş üzerindeki herhangi bir desteğe ihtiyaç duymayan bireylere de konaklama ve bakım hizmeti vermekteyiz. Belirli bir yaştan sonra insanlar kendilerini yalnız ve sosyal hayattan kopmuş hissedebilirler ve bu durum hem kişi hem de yakınları açısından üzücü bir durumdur. Kişinin sosyalleşmesi, özel huzurevi ihtiyacı, kendi yaşıtlarının olduğu bir ortamda hayatına devam etmesi onun ruhsal ve fiziksel sağlığı açısından çok önemlidir.

Özel huzurevi firmalarını karşılaştırırken dikkat etmeniz gereken temel noktalar bulunmaktadır. Tesislerin karşılaştıracağınız özellikleri fiyatlandırma konusunda size yardımcı olurken, aynı zamanda satın alacağınız hizmetin niteliğini de belirleyecektir.

Denizin ve gökyüzünün mavisinin buluştuğu, huzurun ve mutluluğun kavuştuğu, ömrünüze ömür katacak, eviniz gibi ağırlanacağınız, her daim ilgi göreceğiniz bir yaşam alanı hazırladık.Sizi sağlıkla ve güvenle yaşayacağınız bir Kumsal’a davet ediyoruz. Kumsal özel huzurevi ; huzuru, doğası, güvenli ortamı, ev konforuyla ile şimdi sizleri bekliyor.

WHATSAPPHEMEN ARA